Notebook szervizest keresünk

Számítógép és notebook szervizest keresünk informatikai cégünkbe (pályakezdők jelentkezését is várjuk)!

Cégünk pc és notebook szervizelés mellett, magánszemélyeknek és cégeknek nyújt helyszíni segítségnyújtást és rendszergazda szolgáltatást, illetve rendelkezünk üzlethelységgel, ahol értékesítéssel is foglalkozunk.

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • Minimum középfokú végzettséggel
  • Informatikai vagy egyéb műszaki jellegű OKJ-s végzettséggel (vagy folyamatban lévő)
  • Angol nyelvtudással, legalább alapfokon (kommunikációképes)
  • Informatikai hardver és szoftver ismeretekkel
  • Lelkesedéssel az informatika világa iránt
  • Ügyfélközpontú hozzáállással, türelemmel
  • Jó kommunikációs készséggel
  • Probléma megoldó készséggel

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • Valós tapasztalat notebook, számítógép vagy mobil eszközök szervizelésében
  • Bármilyen szerviz jellegű tapasztalat, forrasztási ismeretek
  • Web/honlap szerkesztési ismeretek, grafikai ismeretek
  • Rendszergazda ismeretek, MS és Linux szerverek ismerete
  • Tapasztalat kereskedelemben vagy marketingben
  • Pályakezdő státusz (25 évnél fiatalabb munkavállaló, aki legfeljebb 180 nap biztosítási kötelezettséggel járó munkaviszonnyal rendelkezik)

Főbb feladatok:

  • Szervizünkbe leadott készülékek (PC és notebook) javítása
  • Kiszállós, helyszíni probléma (szoftveres és hardveres) elhárítás ügyfeleinknél
  • Az üzletbe bejövő Ügyfelek kiszolgálása (utcafronti üzletünkben)
  • Kereskedelmi feladatkörhöz kapcsolódó munkafolyamatok lebonyolítása (rendelés, beszerzés, értékesítés)
  • Számlázás, munkalapok felvétele
  • Marketing, közösségi oldalaink frissítése, cikkek írása

Amit kínálunk Neked:

  • Alapfizetésen felül prémium rendszer
  • Rugalmas időbeosztás, variálható munkarend (8 órás munkavégzés)
  • Fiatalos, barátságos csapat
  • Fejlődési lehetőség szakmailag és előrelépési lehetőség
  • Hosszútávú nyugodt, biztos munkahely

Jelentkezni lehet:

Fényképes önéletrajz küldésével az allas@yszerviz.hu e-mail címre (kérjük, a levél tárgyában tüntesse fel, hogy a szervizes munkakörre jelentkezne)!

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület Lehel tér vagy XII. kerület Széll Kálmán tér

Munkavégzés ideje: Hétfő-Péntek 9:30-20:00 között beosztva, 8 órás műszakokban