Junior rendszergazdát keresünk

Toborzás: Nyitott

Jelentkezési határidő: 2023.10.01-től visszavonásig

Ha Te is szeretsz segíteni az embereknek, inkább kihívást látsz egy új feladat láttán nem pedig problémát és szeretnéd kipróbálni magad egy változatos környezetben, akkor mi Téged keresünk!

Kik vagyunk mi?

Több mint 14 éve működő, stabil alapokkal rendelkező kis cég vagyunk, nagy tervekkel!

Kis és középvállalkozásoknak nyújtunk rendszergazda szolgáltatást, karbantartjuk a számítógépeket és igyekszünk biztonságosabbá tenni a hálózatokat. Továbbá asztali számítógép és notebook szervizeléssel is foglalkozunk, helyszíni segítségnyújtást biztosítunk magánszemélyek részére. Rendelkezünk saját üzlethelyiségekkel is, ahol értékesítéssel is foglalkozunk.

Kit keresünk?

Olyan munkatársat keresünk, aki szereti az informatikát, műszaki beállítottságú, de szívesen kommunikál az emberekkel, barátságos, segítőkész és türelmes azokkal, akik kevésbé értenek a számítástechnikához.

Nálunk nem csak a számítógépekkel fogsz foglalkozni, hanem fontos a partnerekkel ápolt viszony is. Változatos problémákat és feladatokat kell megoldani. Néha csak türelmesen végig kell hallgatni a felhasználókat és valami egyszerűbb hibában kell segíteni, de van olyan is, hogy komolyabb utánajárás kell egy-egy komplexebb probléma megoldásához. Ezért olyan új kollégát keresünk, aki alapvetően kitartó és nem ijed meg az új kihívásoktól sem.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk, szívesen megtanítunk arra, amit csinálunk!

Amit várunk tőled:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Informatikai vagy egyéb műszaki jellegű OKJ-s végzettség
  • Lelkesedés az informatika világa iránt, hardver és szoftver ismeretek
  • Barátságos, segítőkész hozzáállás, türelem
  • Jó kommunikációs képesség
  • Talpra esettség, problémamegoldó készség

Szükséges nyelvtudás:

Angol nyelvtudás szükséges. (Közép szintű olvasás/szövegértés és alapszintű beszéd)

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • Hardveres tűzfal ismeretek (Mikrotik routerek például)
  • Felhős rendszerek ismerete (Microsoft 365, Google Workspace)
  • Hálózati ismeretek
  • Szerver és NAS ismeretek
  • Valós tapasztalat notebook, számítógép vagy mobil eszközök szervizelésében
  • Bármilyen szerviz jellegű tapasztalat, forrasztási ismeretek
  • Web/honlap szerkesztési ismeretek, grafikai ismeretek
  • Jogosítvány
  • Pályakezdő státusz (25 évnél fiatalabb munkavállaló, aki legfeljebb 180 nap biztosítási kötelezettséggel járó munkaviszonnyal rendelkezik)

Főbb feladatok:

  • Céges partnereink számítógépes rendszerének helyszíni karbantartása
  • Távfelügyelet biztosítása, hibabejelentések kezelése
  • Kiszállós, helyszíni probléma (szoftveres és hardveres) elhárítás ügyfeleinknél
  • Kereskedelmi feladatkörhöz kapcsolódó munkafolyamatok lebonyolítása (rendelés, beszerzés, értékesítés)

Amit kínálunk Neked:

  • 8 órás munkavégzés, nincs túlórázás vagy hétvégi munkavégzés, tiszteletben tartjuk a szabadidődet!
  • Fiatalos, barátságos csapat
  • Fejlődési lehetőség szakmailag és előrelépési lehetőség
  • Hosszútávú biztos munkahely

EZ A MUNKA FELELŐSSÉGEL JÁR. KÉRJÜK NE JELENTKEZZ, HA:

  • Nem szeretsz az embereknek segíteni
  • Nem vagy barátságos
  • Nem szeretsz dolgozni
  • Nem szeretsz csapatban dolgozni
  • Nincs türelmed
  • Nem akarsz fejlődni
  • Nem vagy együttműködő
  • Negatív személyiség vagy és mindig mindenben a problémát keresed

Jelentkezni lehet:

Fényképes önéletrajz küldésével az allas@yszerviz.hu e-mail címre (kérjük, a levél tárgyában tüntesse fel, hogy a szervizes munkakörre jelentkezne)!

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület Lehel tér vagy XII. kerület Széll Kálmán tér

Munkavégzés ideje: Hétfő-Péntek 10:00-18:30