Notebook szervizest keresünk

Toborzás: Zárt

Jelentkezési határidő:

Ha Te is szeretsz segíteni az embereknek, inkább kihívást látsz egy új feladat láttán nem pedig problémát és szeretnéd kipróbálni magad egy változatos környezetben, akkor mi Téged keresünk!

Kik vagyunk mi?

Több mint 13 éve működő, stabil alapokkal rendelkező kis cég vagyunk, nagy tervekkel! Egy új üzlet beindításán dolgozunk, amihez most új csapattagokat keresünk!

Asztali számítógép és notebook szervizeléssel foglalkozunk, helyszíni segítségnyújtást és rendszergazda szolgáltatást biztosítunk céges partnereinknek, illetve rendelkezünk üzlethelyiséggel, ahol értékesítéssel is foglalkozunk.

Kit keresünk?

Olyan munkatársat keresünk, aki szereti az informatikát, műszaki beállítottságú, de szívesen kommunikál az emberekkel, barátságos, segítőkész és türelmes azokkal, akik kevésbé értenek a számítástechnikához.

Nálunk nem csak a számítógépekkel fogsz foglalkozni, hanem komplett munkafolyamatokat viszel végig, az ügyfelek kezelésétől, anyag beszerzéseken és kereskedelmen át a számlázásig. Ezért olyan új kollégát keresünk, aki alapvetően precíz és szereti rendben tartani a dolgokat maga körül.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk, szívesen megtanítunk arra, amit csinálunk!

Amit várunk tőled:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Informatikai vagy egyéb műszaki jellegű OKJ-s végzettség
  • Lelkesedés az informatika világa iránt, hardver és szoftver ismeretek
  • Barátságos, segítőkész hozzáállás, türelem
  • Jó kommunikációs képesség
  • Talpra esettség, problémamegoldó készség

Szükséges nyelvtudás:

Nem feltétlen szükséges nyelvtudás, de az alapszintű angol hasznos tud lenni!

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • Valós tapasztalat notebook, számítógép vagy mobil eszközök szervizelésében
  • Bármilyen szerviz jellegű tapasztalat, forrasztási ismeretek
  • Web/honlap szerkesztési ismeretek, grafikai ismeretek
  • Rendszergazda ismeretek, MS és Linux szerverek ismerete
  • Tapasztalat kereskedelemben vagy marketingben
  • Pályakezdő státusz (25 évnél fiatalabb munkavállaló, aki legfeljebb 180 nap biztosítási kötelezettséggel járó munkaviszonnyal rendelkezik)

Főbb feladatok:

  • Szervizünkbe leadott készülékek (PC és notebook) javítása
  • Kiszállós, helyszíni probléma (szoftveres és hardveres) elhárítás ügyfeleinknél
  • Ügyfélszolgálati munkakör betöltése (utcafronti üzletünkben fogadni az ügyfeleket)
  • Kereskedelmi feladatkörhöz kapcsolódó munkafolyamatok lebonyolítása (rendelés, beszerzés, értékesítés)
  • Számlázás, munkalapok felvétele
  • Marketing, közösségi oldalaink frissítése, cikkek írása

Amit kínálunk Neked:

  • Alapfizetésen felül prémium rendszer
  • 8 órás munkavégzés
  • Fiatalos, barátságos csapat
  • Fejlődési lehetőség szakmailag és előrelépési lehetőség
  • Hosszútávú biztos munkahely

EZ A MUNKA FELELŐSSÉGEL JÁR. KÉRJÜK NE JELENTKEZZ, HA:

  • Nem szeretsz az embereknek segíteni
  • Nem vagy barátságos
  • Nem szeretsz dolgozni
  • Nem szeretsz csapatban dolgozni
  • Nincs türelmed
  • Nem akarsz fejlődni
  • Nem vagy együttműködő
  • Negatív személyiség vagy és mindig mindenben a problémát keresed

Jelentkezni lehet:

Fényképes önéletrajz küldésével az allas@yszerviz.hu e-mail címre (kérjük, a levél tárgyában tüntesse fel, hogy a szervizes munkakörre jelentkezne)!

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület Lehel tér vagy XII. kerület Széll Kálmán tér

Munkavégzés ideje: Hétfő-Péntek 10:00-18:30